Ruh, İnsan, Cin

Ahmed Hulûsi

"UFO"LAR UÇAN DAİRELER

Önce kendilerini UZAYLI diye tanıtan, daha sonra da, kendi "TANRILARININ çok itaatkâr kulları CİNLER" olduklarını açıklayan CİNLER, adıgeçen kitabın 38. sayfasında da UFO`ları bakın nasıl açıklıyorlar:

"Bizler, Tanrının düzen kurucu mekanizma elçileri olarak, sizlere bu yoldan yardımcıyız.

Sizlerin UÇAN DAİRE (yani UFO) dediğiniz diskler, bizlerin iletişim aracıdır."

Gerçekte CİNLERLE görüştükleri halde, onları UZAYLI sanan son derece iyi niyetli, saf kardeşlerimiz pek çok UÇAN DAİRE veya kısa tanımlaması ile UFO görmektedirler. Hattâ yine, pek çoğu bu UFO`lara bindirilmekte, târif edilemeyecek renkler, ışıklar görmekte, bitmez tükenmez uyanık rüyalar görmektedirler.

Ancak ne varki, hiç bir zaman ortada somut bir şey mevcut olmamaktadır!.. Uzaya, bir yığın yıldızlara, galaksilere gidebilmekte; ama buna karşılık bu uçan dairelerden birisiyle bir anda İstanbul`dan Antalya`ya veya Ankara`dan, İzmir`den, Londra`dan İstanbul`a gelememektedirler!!!..

Sözde lâfta hadsiz hesapsız şeyler ortaya atılmakta, ama buna karşılık, fiiliyatta ortada hiç bir somut olay görülememektedir.

UÇAN DAİRELERLE kandırdıkları insanlara, kâh RAB, kâh ULU RUH, kâh UZAYLI dostlar, kâh da ALLAH olarak, medyumluk yoluyla tebliğ veren "iyi saatte olsunlarımız", zaman zaman da kendilerini CEBRAİL isimli MELEK olarak tanıtıp, buna inanılmasını istemektedirler.

Buyurun. ALTIN ÇAĞ kitabı,

Fasikül: 34/Sayfa, 319:

"Şu an Kitap boyutu bir üst realiteye bağlandığı için, MUSTAFA MOLLA`mız diğer kanallara yardımcı atanmıştır. ALFA boyutunda bulunan tüm kanallara frekans güçlerine göre, değişik toplumların SEMPATİZE OLDUKLARI İSİMLER VERİLMEKTEDİR!.. İSLÂMÎ BOYUTTA KULLANDIĞI İSİM MUSTAFA MOLLADIR... ASLINDA KENDİSİ CEBRAİLDİR...

*  *  *