Ruh, İnsan, Cin

Ahmed Hulûsi

UFO`LARDAN TEBLİĞLER!!!

Bu bölümde de size bazı UFO`larda yaşadıklarını söyleyen veya çeşitli gezegenlerden geldiklerini beyân eden CİNLERİN, kendilerine inanan medyumlara verdikleri bazı tebliğlerden örnekler vereceğiz:

UZAYLI GABRİEL (CEBRAİL)

"Yeryüzündeki Evlâdlarım, beni uzaktan işitin. Üzerinde çok zaman harcadığım ve üzerinde, daha yukarıya getirilecek olanları almaya hazır olduğum UZAY GEMİSİYİM. Sananda`nın (İSA) doğduğu gece Beytlemhem’in üzerinde nöbet tutan aynı UZAY GEMİSİYİM. Meryem Ana`ya görünen Gabriel (Cebrâil) Ben`dim.

Yakında yeryüzünde duracağım. Yoldaşları, Uzay Gemisindeki bir inisiyasyon için hazırlıyacağım. Sizlerin arasından, Sirius Yıldızına alınacak olan bazıları hazırlana caklar; bazıları da Clarion denilene. Diğer leri ise Venüs ve Mars`a gidecekler. Yeryü zünün çocuğu bunun için, bu Yeni Çağ, Işık Çağı bekliyor."

UZAYLI ZOLTON

"Ben, ZOLTON, sizi sevgi ve barış içersinde selâmlarım. Size, Vela Sektör merkezinden selamlar iletirim. Burada size yakında güneş sisteminizi etkileyecek olan durumların kısa bir özetini vermek istiyorum.

Meskûn olan 7 planetin (merkürden satürne) hepsi de dengeleme koşullarından geçmektedir. Sizin planetiniz, bir kaç sebebten ötürü, devinme olayına ait precessional değişimin oluşturacağı duruma mâruz kalacak. Sizin planetiniz ötekilere nazaran çok daha dengesiz durumdadır. Ve siz bu durumdan dolayı, onlara kıyasla, yeryüzündeki halkı korumada aciz kalıyorsunuz. Öteki planetlerin her biri uzay araçlarına sahip olduklarından ve hayat kurallarına göre işler gördüklerinden, kendi halklarını kurtarabileceklerdir.

Âfetlere yol açacak olan jeolojik hareketler, aşağı yukarı üçgün sürecektir. Bu sürede okyanustan kıtalar çıkacak, adalar kaybolacak, med-cezir dalgaları hâlen deniz seviyesinin yaklaşık 180 metre yukarısına kadar yeryüzünü süpürecektir.

Dünya beşerlerine, daha yüksek yerlere taşınmalarına ilişkin bir çok sözde kehânet verilmiştir. Bu aptallıktır. Çeşitli sistemlerden gelen araçlar ve halk, Scharee Sisteminin komutası altında, yeterince taşıyıcı konvoy ve iniş aracı ile, tüm nüfusunuzu 15 dakikalık bir süre içinde yeryüzünden almaya hazırdır. Sözkonusu durum hızla yaklaşmaktadır. Bir tarih veremeyiz ama, şundan kesinlikle emin olunuz ki, bu duruma tamamıyla hâkimiz ve yeryüzündeki niyetleri ve yaşantıları ile buna hak kazanan çaresiz halk kitleleri büyük bir hızla toplanacaklardır.

Bu durum, daha fazla sayıda kasırgılar, faal hâle geçen yanardağlar hortumlar, depremler, med-cezir dalgaları, planetler ve felâket şartları kaydetmenizle giderek daha belirgin hâle gelecektir.

Planetiniz bir dengeliliğe ulaştıktan sonra, kara ve okyanus olacaktır. Ve gemilerimiz halkınızı yeryüzüne geri getirecektir."

YENİ ÇAĞ (UZAY GÜNEŞ VAKFI)

Kalifornia`daki YENİ ÇAĞ Gruplarından Solar Space Foundation`ın yöneticisi olan UFO temasçısı Robert Short, UFO Review dergisinin yayımcı-editörü T.G. Beckley`e şu açıklamalarda bulunmuştur:

"Kanaatim şudur ki, Mianlara UZAYLILARIN 2011 yılında yeryüzüne geri döne ceklerine ilişkin kehânetler verilmiştir. Ancak, bu tarih bizim takvimimize dayalı olmadığından, çok daha önce gerçekleşeceğinden eminim.

1981`in ortalarına doğru, bir kitlesel inişe tanık olacağımıza inanıyorum. Bu iniş, Büyük Pramitte (Keops) ortaya çıkarılacak ve Mısır’da kadim astronotların bulunduğunu kanıtlayacak olan yeni keşiflerle aynı zamana rastlayacaktır.

Söyleyebileceğim kadarıyla, daha başka inişlerin izleyeceği tek bir büyük iniş vuku bulacak, bundan sadece hükümet başkanları haberdar olmayacaktır. Her meslekten bir çok dünyalı bu inişlerle ilgili olacaktır.iniş, ABD`nin güney batısında yer alacaktır. UZAY GEMİSİ geniş bir düzlüğe inecek ve araç 20-30 metre çapında olacaktır.içinde, kendi uygarlıklarının temsilcileri olan bayanlar ile erkeklerden oluşmuş karma bir mürettebat bulunacaktır. İniş o tarzda olacaktır ki, ilk kez, bu zamanda dünyamıza geliş sebeplerini tam olarak açıklayacaklardır. UZAYLILAR, yeryüzünün kabuğunda oluşmaya başlayacak ve depremler ile dünya çapında felâketlere yol açacak olan aşırı derecedeki yer değişimlerinden ötürü gelmektedirler.

Herkesin bu değişimlerden haberdar olması için, radyoyu, telefonları ve televizyonu kullanabilirler."

"Bilgi Çağına Giriş 1981-1982’ isimli Uzaylılarla görüşüldüğüne inanan bir grup tarafından çıkartılan bir kitaptan yaptığımız bu alıntılar 1980-1981`de olacak olaylardan bahsediyordu.

Ancak unutmayalım ki, CİNLERİN en büyük özellikleri palavracılık ve yalancılıktır!..

Atarlar, ya tutarsa!..

Atarlar, ya yutarsan!..

Atarlar, kanarsan, aldanırsan!

Esasen, bu NESLİN KIYÂMETİ yaklaştığı zaman, yeryüzünde çeşitli tabîi âfetlerin artacağı, depremlerin, yanardağ patlamalarının, üç büyük yer yarılması ve batma olayının meydana geleceği, yalancı “Peygamberlerin” türeyeceği ve Nihâyet "DECCAL" lâkablı kendisinin ALLAH olduğunu söyleyen olağanüstü bir varlığın yeryüzünde insanları kendisine tâbi kılacağı ve onun da Hz.İSA, tarafından ortadan kaldırılacağı 1400 küsur yıl önceden Hazreti Muhammed Aleyhisselâm tarafından haber verilmiştir. Bu konu da hadis kitaplarında çok açık seçik bilgiler vardır, ki bunların bir kısmı da tahakkuk etmiştir.

Nitekim, bugün yeryüzünde pekçok Peygamber (!) yaşamaktadır. Kimi insanları UZAY DİNİNE davet etmektedir, kimi de falanca yıldız ya da galaksideki TANRISINA.

Hazreti Muhammed`in bildirmiş olduğu "ALLAH" kavramını anlamış olanlar, bu yalancı peygamberlere ve DECCAL`a aldanma tehlikesinden kendilerini rahatlıkla koruyabilir.

İşte, bu gerçeklerden haberi almayan saf, iyiniyetli, meraklı, araştırıcı dostlarımız, "Din hurâfedir" diye de şartlandıkları için, dini gerçeklerden habersiz oldukları için, çok rahatlıkla bu tür yetersiz bilgili MEDYUM LARA inanmakta ve böylece de CİNLERİN KUCAĞINA DÜŞMEKTEDİRLER.

Sizi sıkmamak için daha fazla detaya girmiyorum. Ama inanın ki, UZAYLILAR adı altında CİNLERİN verdikleri tebliğler içinde, öylesine büyük saçmalıklar vardır ki, çocuklarınız dahi önce gülerler, sonra da bir kenara koyup "daha zevklidir" diyerek çelik-çomak oynamaya giderler...

*  *  *