Ruh, İnsan, Cin

Ahmed Hulûsi

UZAYLI ÇARPITMASI

İslâmi kaynaklarda yukarıda anlatıldığı üzere olan ÖLÜM GERÇEĞİ bakın ana esaslar sâbit kalmak şartıyla; fakat dünyada hazırlanılması için yapılan çalışmalardan hiç bahsedilmeden nasıl saptırılarak anlatılmaktadır:

ALTIN ÇAĞ BİLGİ KİTABI

Fasikül: 29/Sayfa: 267

"Yedi gök bilgisi, DÖRDÜNCÜ BOYUTTA alınır. Buraya CENNET boyutu denir. Bu boyutta dört katman vardır. Burası ikinci evrim durağıdır. Burada 7 gök bilgisi evrimine tâbisinizdir. Bu boyutta da dünyadaki gibi BİYOLOJİK BEDENLE yaşarsınız. Ancak şu farkla ki, dünyaya doğarak gelir, bedenli yaşarsınız. Buraya dünya bedeninizi terk ederek, buradaki hazır bedeninize IŞIK BEDENİNİZE ışınlanarak DİRİLİRSİNİZ. Ve 30 yaşındaki formunuzla, anında ayağa kalkarsınız. Bu boyutta hiç yaşlanmadan evriminizi tamamlarsınız."

Hatırlayacaksınız, 86. sayfada "CENNET, CİN, ŞEYTAN YOKTUR" diyen kitap daha sonraki yıllarda verilen tebliğlerde tamamıyla reddedildi ve hepsi de ayrı ayrı yerlerde kabûl edildi.

Zaten CİNLERİN yaptıkları iş de, çoğu dinî kaynaklarda mecâz yollu anlatılmış hususları alıp, tevil ediyoruz yaftası altında saptırıp din dışı apayrı gerçeklermiş havası içinde insanlara yuturmaktır.

İşte bu yutturmacaların bir başka türü de UZAY GEMİLERİNDEN, uzay da dolaşan çeşitli UFO`lardan veriliyormuşçasına MEDYUMLARA verilen tebliğlerdir.

*  *  *